Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Lojra Interaktive Seksi – Fantazi Për Të Rritur

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Online

E di atë moment kur shikon një skenë pornoje dhe e derdhje në fytyrë të vajzës sepse ajo ka syze, por ai tipi i drejton gjërat e tij në gjoks dhe cimkat në gjoksin e saj? Nuk është frustuese? Disa rrjete pornosh janë përpjekur të mbledhin të gjithë seritë bazuar në skenarë të shumëfishtë zgjedhjesh, por asnjë nga këto projekte nuk ka ngecur dhe kjo sepse kostot e prodhimit do të dyfishohen në çdo pikë zgjedhjeje. Epo, ka një medium në të cilin ky koncept funksionon shumë mirë. Po flas për video lojëra., Është shumë më e lehtë të planifikosh rezultate të ndryshme për pika vendimi sepse ti nuk varesh nga modelet dhe ekipi i kamerës për t'i vënë idetë e tua në praktikë.

Ky koncept u bë popullor në lojrat kryesore që nga fundi i viteve 2000. Megjithatë, industria e lojrave online e të rriturve nuk mund të zbatojë një koncept të tillë dhe kjo për shkak se epoka E Flash po kufizonte gjërat që ju mund të bëni në lojrat e shfletuesit. Por sapo industria të ketë lënë teknologjinë E Flash dhe e ka zëvendësuar atë me HTML5, nisën stile dhe zhanre të reja lojërash. Një prej tyre ishte loja interaktive e seksit, dhe zhvilluesit nuk mund të kenë mjaft prej tyre. Dhe ne i dimë të gjithë., Ne i luajtëm të gjithë dhe më të mirët përfunduan në vendin tonë. Në paragrafët e ardhshëm ne do të flasim se si i kemi zgjedhur këto lojra shumë më të mira dhe çfarë mund të gjeni në koleksion, por gjithashtu pse vendi ynë është platforma e duhur për të shijuar lojrat e forta online.

Lojrat Që Arritën Të Vinin Në Vendin Tonë.

Kur filluam të punonim në Lojrat Interaktive Të Seksit Për Të Rritur, nuk donim të ishim vetëm një vend tjetër i groposur ku çdo lojë që i përngjan temës, duke groposur lojrat që kanë shumë rëndësi. Ne donim një përzgjedhje të plotë dhe kriteri numër një ishte historia/ndërveprimi, jo grafika dhe veprimet seksuale. Megjithatë, ju do të vëreni se lojrat me histori të mira kanë gjithashtu grafikë të mëdha. Dhe kjo për shkak se zhvilluesi që merr kohë për të krijuar një histori të mirë dhe një rrjet zgjedhjesh, sigurisht që kërkon kohë për të vënë në dukje grafikat.

Dhe rezultati përfundimtar i këtij procesi përzgjedhjeje mund të gjendet këtu në vendin tonë. Ky nuk është një koleksion i mbyllur. Lojrat e reja janë shtuar në sajt çdo muaj dhe ne sigurohemi të shikojmë kudo në internet, për të mos humbur një njoftim të ri. U përpoqëm gjithashtu të shfaqnim sa më shumë kinksa, fantazi dhe tema në koleksion që të ishte e mundur. Ne kemi të dy lojra realiteti dhe fantazie, por të gjitha ato ia vlejnë të luajnë. Personalisht, lojrat e realitetit janë më të zhytura sepse ti mund të lidhesh me avatarin tënd dhe personazhet me të cilët vijnë në kontakt., Por lojrat e fantazisë janë të mrekullueshme për zbulimin e kinksave që ti nuk e dije kurrë se ekzistonin. Ishte një nga këto lojërat që kuptova se kam diçka për elfët, dhe projekti im i ardhshëm do të jetë një vend loje seksi kushtuar vajzave seksi elfëve.

Lundrimi dhe Funksionaliteti i Lojrave Interaktive Të Seksit Të Të Rriturve

Në mesin e kinkseve më të njohura në koleksionin e përgjithshëm të lojrave bashkëvepruese që kemi këtu do të gjeni seks të rrallë ligjor, Milfa me brirë në kërkim të karit më të mirë të ri, një top i çuditshëm, seks me të huaj dhe krempies. Nëse doni të shikoni se cilat lojra paraqesin kinks tuaj të preferuar, vetëm përdorni barin e kërkimit në faqen tonë. Kemi etiketuar me kujdes të gjithë përmbajtjen që të dini se ku të gjeni atë që ju duhet., Ne gjithashtu mori kohë për të shkruar përshkrime të shkurtra për të gjitha lojrat, në të cilat ne ju japim disa të dhëna në lidhje me komplotin e historisë dhe çfarë lloj karakteresh ju do të takohen në udhëtimin tuaj.

Ne besojmë se shfletimi i mirë është një nga shenjat më të mira që një faqe pornoje po bën punën e saj dhe kujdeset për vizitorët e saj. Gjithashtu, duke folur për vizitorët, për të ju treguar se sa shumë ne kujdesemi për çdo lojtar që merr në faqen tonë, ne kemi mundësuar komente për të gjithë. Tani mund të na tregosh për lojën dhe të fillosh me lojtarë të tjerë pa krijuar një llogari. Nëse doni të bëheni një anëtar i sajtit tonë dhe të jeni në dijeni të ngarkimeve të fundit, por gjithashtu miq të lojtarëve të tjerë dhe të mbani në kontakt me ta, ju mund ta bëni këtë falas., Proçesi i regjistrimit do rreth një minutë dhe na duhet vetëm një adresë e vlefshme e-mail në mënyrë që ne të mund t'ju dërgojmë kodin aktivizues të llogarisë suaj.

Gati Për Lojë Falas Në Platformën Tonë Të Takimeve

Për të thënë të vërtetën, ne nuk jemi Një Lloj Robin Hood, duke vjedhur lojëra nga vendet premium dhe duke i shfaqur ata këtu falas. Por ne mendojmë se kemi bërë diçka të dobishme për industrinë e lojërave të të rriturve. Së pari, mblodhëm Të gjitha Lojrat Më Të mira Interaktive Të Seksit Të Të Rriturve në një vend, ku mund t'i shfletosh me lehtësi dhe t'i luash pa pagesë apo regjistrim. Dhe tani vjen pjesa për të cilën jemi shumë krenarë. Ne vërtetuam se në qoftë se ju jepni më të mirën tuaj, ju mund të gjeni mënyra për të monetizuar uebsajtin tuaj pa alienuar lojtarët tuaj., Shumica e vendeve të bixhozit të të rriturve po ju bëjnë dush në dhjetë pompa me tinguj para se të arrini në faqen e lojës. Dhe kur gjen një lojë, të bëjnë të shikosh një minutë reklame Në Kineze pa të lënë të ikësh dhe kur më në fund luan lojën që të ndërpret me çdo ekran ngarkues. Ne ishim të sëmurë dhe të lodhur nga kjo praktikë. Shkuam në markat më të mëdha në zbavitjen e të rriturve dhe menduam se nëse reklamojmë parulla më të mira për të paguar parulla diskrete në vendin tonë, nuk do t'i largojmë vizitorët tanë dhe të gjithë do të jenë të lumtur. Dhe deri tani, ne jemi duke bërë më shumë se mirë!

Luaj Falas Tani